ХОТЕЛОТ ПЕРЕЛИК ПАЛАС 4+* Е ИДЕАЛНО МЕСТО ЗА ВИСТИНСКИ ОДМОР НА ПЛАНИНА, ДАЛЕКУ ОД ШУМ И МЕТЕЖ ВО СРЕД БОРОВА ШУМА, СЕ НАОЃА ВО ЈУГОЗАПАДНИОТ ДЕЛ НА СКИ ЦЕНТАРОТ ПАМПОРОВО НА ОКОЛУ 10 КМ  ПАТ, НО САМО НА ОКОЛУ 200 МЕТРИ ОД  НАЈДОЛГИОТ ЛИФТ -ПОЗНАТАТА 6-КА, ХОТЕЛОТ Е ЦЕЛ КОМПЛЕКС ОД ДРВО И КАМЕН, СО УБАВ СПА ЦЕНТАР, БАЗЕН, БАР, КУГЛАНА...

НАШАТА АГЕНЦИЈА Е ЕКСЛУЗИВЕН И ЕДИНСТВЕН ДИРЕКТЕН ЗАСТАПНИК НА ОВОЈ ХОТЕЛ ЗА ПАЗАРИТЕ МАКЕДОНИЈА И КОСОВО

 ЦЕНОВНИК 2016/2017

УСЛУГА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИ  ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

28.12-02.01

01.12-27.12

03.01-19.01

19.01-03.03

04.03-15.04

ДВОКРЕВЕТНА

59

29

34

32

29

ТРОКРЕВЕТНА

58

28

33

31

28

АПП 1 СПАЛНА

65

34

36

35

32

АПП 2 СПАЛНИ

58

27

29

28

26

ТУРИСТИЧКА ТАКСА

1

1

1

1

1

 

ДВОКРЕВЕТНА = 2 РЕДОВНИ И 1 ДОП.ЛЕГЛО
ДЕТЕ ДО 11.99 СО ДВАЈЦА ВОЗРАСНИ ВО ДВОКРЕВЕТНА = БЕСПЛАТНО!
ТРЕТ ЦОЗРАСЕН НА ДОП.ЛЕГЛО ВО ДВОКРЕВЕТНА = - 20%

ТРОКРЕВЕТНА= 3 РЕДОВНИ ЛЕГЛА И 1 ДОП.ЛЕГЛО
ДЕТЕ ДО 11.99 НА ДОП.ЛЕГЛО =БЕСПЛАТНО!
4 ВОЗРАСЕН НА ДОП ЛЕГЛО = - 20%

АПП 1 СПАЛНА= 2 РЕДОВНИ И 3 ДОП.ЛЕГЛА
1во ДЕТЕ ДО 11.99 НА ДОП.ЛЕГЛО =БЕСПЛАТНО!
2ро ДЕТЕ ДО 11.99 НА ДОП.ЛЕГЛО =50%
3 И 4 ВОЗРАСЕН НА ДОП. ЛЕГЛО =-30%

АПП 2 СПАЛНИ= 4 РЕДОВНИ И 2 ДОП.ЛЕГЛА
1во ДЕТЕ ДО 11.99 НА ДОП.ЛЕГЛО =БЕСПЛАТНО!
2ро ДЕТЕ ДО 11.99 НА ДОП ЛЕГЛО =50%
5 И 6 ВОЗРАСЕН НА ДОП.ЛЕГЛО = -30 %

ДЕЦА ДО 02.ГОДИНИ СЕ БЕСПЛАТНИ ВО СЕКОЈА ВАРИЈАНТА И БЕСПЛАТНО ДОБИВААТ БЕБЕШКО КОШЧЕ

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА- ЗАТВОРЕН БАЗЕН,САУНА, ФИТНЕС, ИНТЕРНЕТ ВО ЛОБИ БАРОТ, ПАРКИНГ, ТРАНСФЕР ДО ПРВИОТ ЛИФТОТ