Контакт

Адреса:
ГТЦ Гарнизон Приземје 8, ул. Гоце Делчев, 1300 Куманово
Е-пошта:
Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
Телефон:
++ 389 31 412 640
Мобилен:
070 381 970 | 075 381 970 | 077 828 859

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.