Туристичката агенција ТА МАР-ТЕО ТРАВЕЛ е формирана во 2006 година, како една од првите приватни независни туристички агенции. Туристичката агенција е членка на АТАМ, со Лиценца А согласно законот за туризам на Република Македонија , издадена од Министерството за економија.

Следете не!

+389 31 412 640
ГТЦ Гарнизон Приземје 8, ул. Гоце Делчев, Куманово
marteotravel@yahoo.com

Copyright © 2019 Design DABL

 

GO!

Неверојатни Дестинации и Авантури
ве Очекуваат

Вила “EFI” – Паралија

€45
Вила “EFI” е лоцирана на само 20m од песочната плажа во центарот на…

Хургада Чартер Програма

a

Анталија Чартер програма

Hotel Delamar 4*, Lloret De Mar (+18)

€579

H Top Caleta Palace 4*, Platja D’Aro

H Top Pineda Palace 4 *, Pineda De Mar

€529

Tropic Park 4*, Malgrat De Mar

€559

Aqua Aquamarina & SPA 4*, Santa Susanna

Аргентина – Бразил – Перу I Есен 2019

€3500

Куба I Ноември 2019

€1710

Изберете ја Дестинацијата
за Вашиот Одмор

Greece Greece

Оригинално Искуство

Дали сте ја посетиле неодамна?

Секој ден од грчкото лето изгледа како прослава! Грција го прославува летото од мај до октомври. Гостопримлива, светла и шарена, таа им нуди неверојатни богатства на сите. Добредојдовте во лето во Грција!

New

Оригинално Искуство

Дали сте ја посетиле неодамна?

Доколку барате да доживеете топли летни температури, пливање, живот во полн замав, попладневни дремења, вечери во приморските ресторани или летна тераса и богат ноќен живот тогаш Турција е вашата дестинација!

Turkey Turkey

Egypt Egypt

Оригинално Искуство

Дали сте го песетиле неодамна?

 Египет е северноафриканска држава која последните години доживува вистинска експанзија како туристичка дестинација.
Наследник на една од најстарите древни цивилизации, која со импозантните храмови, хиероглифското писмо, мумиите и грандиозните пирамиди на бесмртните фараони, е недоминлив дел од историјата на човештвото.

New
n

Популарни, Најбарани понуди
и Интересни Дестинации

Задоволни Клиенти, Задоволни Клиенти,

Прекрасни аранжмани, имате неверојатна организираност и услуга. Јас и мојата фамилија сме презадоволни, поминавме прекрасно, уживавме во нашиот одмор. Ви Благодараме од срце

By Бобан Милевски

Многу сум задоволна. Од услугата, се беше внимателно објаснето, културни... се нај нај. Автобусите си беа ок, и вожњата супер. Немам замерки. А и имате многу добри и ефтини понуди - тоа е најважното

By Матеа Крстевска

Посетете Ги Најдобрите Дестинации
Ширум Светот